Депутати намагаються погіршити умови для інвесторів у ВДЕ, щоб змусити їх продати свій бізнес – Тинний

Народні депутати, дії яких пов’язані з інтересами бізнесменів Ігоря Коломойського та Віктора Пінчука, зареєстрували значну кількість поправок до законопроекту №3658 для погіршення умов ведення бізнесу інвесторами у відновлювану енергетику, можливого продажу активів та їх подальшої купівлі іншими гравцями ринку.

Таку думку 16 липня висловив інвестор та співзасновник «Української асоціації відновлюваної енергетики» Ігор Тинний.

«Депутати за квотами Пінчука і Коломойського зареєстрували понад тисячу триста правок до законопроекту про погіршення умов інвестування в ВДЕ. Погіршення такого масштабу - щоб інвестори розорилися. Паралельно з цим… нардеп Палиця (Ігор Палиця, депутат від групи «За майбутнє» – ред.) прямо з телеекрану натякає, що тим, хто буде розорятися доведеться продати бізнеси тим, у кого є гроші. А у кого вони в Україні є? Правильно! У тих хто роками грабує «Укрнафту», «Енергоатом», «Центренерго», державні вугільні шахти і так далі», - написав Тинний.

За його словами, кількість компаній-інвесторів у ВДЕ становить біля 170 компаній.

«Ми бачимо справжні наміри влади. Плануємо судитися закордоном і акції протесту… Конфронтація передбачається 4 роки мінімум», - додав Тинний.

Як повідомляло агентство ExPro, 16 липня парламент мав розглянути законопроект №3658 про подальше регулювання галузі відновлюваної енергетики. 15 липня Палиця запропонував зменшити «зелені» тарифи для сонячної та вітрової енергетики на більший відсоток, ніж пропонує законопроект.

16 липня була опублікована переписка, авторами якої ймовірно є Палиця та депутат Андрій Герус. В цій переписці йшлося про те, що нові правила можуть змусити інвесторів у ВДЕ продати свій бізнес. Герус заперечив існування такої переписки.

17:43 / 16 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події