Депутати готують звернення до Кабміну щодо відновлення пільги на е/е в 30-кілометровій зоні АЕС

Народні депутати України 14 січня зареєстрували проект постанови про звернення Верховної Ради до Кабінету Міністрів з вимогою відновлення прав населення, яке проживає в 30-кілометровій зоні АЕС, на пільгу за спожиту електроенергію, яка становить 70% від загальної вартості, та відновлення пільги за спожиту електроенергію для населення, яке проживає в будинках з електроопаленням.

Відповідна інформація опублікована на веб-порталі ВР України.

Ініціаторами законопроекту є народні депутати від фракції «Слуга народу» - Олена Копанчук, Максим Бужанський, Олександр Аліксійчук та інші, від депутатської групи «За майбутнє» - Віктор М’ялик.

За даними на веб-порталі, проект постанови передано на розгляд керівництву парламента.

Довідка ExPro, НКРЕКП 6 січня 2021р відмінила пільги на електроенергію для деяких категорій населення, зокрема, для населення, що проживає в 30-кілометровій зоні АЕС. Це рішення було прийняте після того, як Кабмін скасував пільгову ціну 90 коп/кВт-год при споживанні до 100 кВт-год за місяць для населення.

13:08 / 14 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події