Депутат Бондар закликав владу запобігти кризі в енергетичній галузі

Народний депутат Михайло Бондар, фракція «Європейська солідарність», закликав всіх керівників державної влади України запобігти кризі та можливому колапсу енергетичної галузі. Про це він 5 квітня повідомив у своєму зверненні на сторінці у соціальній мережі Facebook.

«На цю ситуацію мають звернути увагу усі органи державної влади і в найкоротший термін виробити синхронізовані антикризові заходи. Крім того, від управління енергетичною політикою держави мають бути усунені усі відповідальні за кризу галузі», - сказав Бондар у своєму зверненні.

Нардеп нагадав про відключення від енергопостачання за борги великих державних шахт та обмеження відпуску генерації «Енергоатомом», і також застеріг від можливості віялових відключень електроенергії, що призведе до кризи енергозабезпечення важливої інфраструктури країни.

Як повідомляло агентство ExPro, 25 березня 2020р НАЕК «Енергоатом» звернулася до Господарського суду Києва з позовом до ДП «Гарантований покупець» з вимогою виплатити 3 млрд грн боргу. В прес-центрі генкомпанії зазначили, що «Гарантований покупець» порушив умови договору з «Енергоатомом» в частині оплати, тому «Енергоатом» обмежив продаж електроенергії на 25% та застосує право на нарахування штрафів.

А вже 30 березня «Енергоатом» повідомив, що у квітні на 40% обмежить відпуск електроенергії ДП «Гарантований покупець» через порушення строків обсягів оплати з боку останнього.

На початку квітня державні органи та учасники ринку електроенергії спрогнозували, що наслідком збереження низької платіжної дисципліни споживачів за березень – квітень 2020р може стати оголошення для постачальників універсальних послуг та операторів системи розподілу «переддефолтного» та/або «дефолтного» стану.

18:48 / 6 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події