Denimex завершило ремонт свердловини №43 на Семиренківському родовищі для ДТЕК

ТОВ «Денімекс Ворковер Солюшіонс» (Denimex) завершило завершило ремонт свердловини №43 на Семиренківському родовищі для ПрАТ «Нафтогазвидобування» (ДТЕК) без глушіння свердловини з використанням гідравлічної установки для снаббінгу. Про це повідомляється на Facebook сторінці Denimex.

У свердловині проведені роботи з підйому НКТ, перфорації та спуску НКТ під тиском, що дозволило збільшити видобуток вуглеводнів.

«Роботи виконані з використанням високотехнологічної 150-тонної снаббінгової установки RDE-340K, одна з основних переваг якої – можливість проводити роботи на гирлі свердловин при статичному тиску понад 350 атм», - зазначили у компанії, додавши, що застосування технології снаббінгу дозволило експлуатувати свердловину протягом усього періоду ремонту. Час виконання - 15,5 діб.

 

13:43 / 7 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події