Denimex впроваджує новий сервіс з відновлення замків бурильних труб методом Hardbanding

Сервісна нафтогазова компанія «Денімекс Юкрейн» (холдинг Denimex), запровадила новий сервіс спільно з компанією DJ Tubular Service Pte з відновлення замків бурильних труб методом нанесення твердосплавного покриття (hardbanding). Про це повідомляється на сайті компанії.

Як зазначають в компанії, в результаті проведення бурових робіт бурильні труби зношуються, поступово зменшується товщина їхніх стінок. Висока вартість нових бурильних труб зумовлює актуальність впровадження нових технологій капітального ремонту.

Тож пріоритетним напрямком вирішення цієї проблеми стала розробка технології відновлення замків бурильних труб, які вже були в експлуатації, а саме застосування інноваційної технології хардбендінгу.

В повідомленні зазначили, що компанія DJ Tubular Service Pte винайшла найбільш ефективні суміші для нанесення, які є міцними в експлуатації, і не призводять до розтріскування. Створений продукт СR2000 має оптимальні властивості та може застосовуватися повторно багато разів і не потребує значних витрат.

Довідка ExPro:

Хардбендінг (hardbanding) – нанесення зносостійких наплавок на труби, що забезпечує:

  • надійний захист замків бурильних труб: в умовах, коли глибина буріння стає більшою, все більше навантаження припадає на замок та на саму колону, а заміна колони вимагає великих витрат.
  • підвищення зносостійкості поверхні та збільшення терміну придатності труб: за рахунок створеної наплавки зменшується загальна площа контакту труби з поверхнею, що суттєво знижує тертя та затягування

ТОВ «Денімекс Юкрейн» (засновник – «Юесей Денімекс Інкорпорейтед» (США), директор Володимир Садович, бенефеціар: Деніс Гурвіч) нафтогазова сервісна компанія, яка входить до американського холдингу Denimex, та представляє інтереси виробничих та сервісних іноземних компаній, що пропонують повний спектр нафто-сервісних послуг для буріння і капітального ремонту нафтових і газових свердловин.

Компанія також займається постачанням обладнання для буріння, видобутку і переробки нафти і газу, обладнання для автоматизованих систем управління та інформатизації технологічних процесів і виробництва провідних компаній США, Канади та Європи.

12:47 / 15 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події