Denimex виготовила високоякісний торцевий фрез Ø115

Сервісна нафтогазова компанія «Денімекс Юкрейн» (холдинг Denimex) виготовила високоякісний торцевий фрез Ø115 мм. Про це повідомляється на сторінці компанії в мережі Facebook.

Експериментальне виготовлення торцевого фреза було виконано на виробничій базі «Денімекс Юкрейн» з використанням передових технологій та матеріалів американської компанії Dynalloy Industries Inc, а саме:

  •  Вставка в фрезер - DYNACUT, 3/8 Round X 1/2 THK, Flat Top, Straight Sides; 
  •  Пруток із вставками ‘Піранья’ - DynaCut Rod, 1/4 Piranha Insert.

За повідомленням, зазначений фрез використали на одній із свердловин в Полтавській області для фрезування металевої поверхні, при наступних параметрах:

  1.  осьове навантаження – 2 800 - 3 620 кг;
  2.  к-ть обертів за хвилину - 40/60;
  3.  проходка за рейс - 23,5 м;
  4.  напрацювання на вибої – 53 год;
  5.  зношення фреза після підйому - 20%.

Нагадаємо у червні цього року в компанії впровадили виконання послуг з відновлення фрезів та зношених замків бурильної труби з використанням матеріалів Dynalloy.

Довідка ExPro:

ТОВ «Денімекс Юкрейн» (засновник – «Юесей Денімекс Інкорпорейтед» (США), директор Володимир Садович, бенефеціар: Деніс Гурвіч) нафтогазова сервісна компанія, яка входить до американського холдингу Denimex, та представляє інтереси виробничих та сервісних іноземних компаній, що пропонують повний спектр нафто-сервісних послуг для буріння і капітального ремонту нафтових і газових свердловин.

Компанія також займається постачанням обладнання для буріння, видобутку і переробки нафти і газу, обладнання для автоматизованих систем управління та інформатизації технологічних процесів і виробництва провідних компаній США, Канади та Європи.

16:25 / 15 вересня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події