Denimex пропонує послуги з відновлення фрезів та зношених замків бурильної труби

Сервісна нафтогазова компанія «Денімекс Юкрейн» (холдинг Denimex) замість утилізації непридатної для використання бурильної труби, застосовує автоматичний процес контрольованого зварювання для нарощування зовнішнього діаметра зношених замків інструменту до їх початкового розміру. Про це повідомляється на сторінці компанії в мережі Facebook.

Використовуючи концепцію, подібну до хардбендінгу (hardbanding), у компанії запевняють, що здатні відновлювати зовнішній діаметр замкових з’єднань до специфікаційних, тим самим «рятуючи» замкові частини преміум-труби та заощаджуючи витрати замовнику.

Фахівцями компанії, також пропонується наплавка фрези будь-якої конструкції та діаметру. Для цього використовують високоякісний матеріал американської компанії Dynalloy Industries Inc, що має сертифікат якості відповідно до API стандарту. Та у процесі роботи гарантують дотримання усіх температурних режимів нагрівання та охолодження.

Довідка ExPro:

ТОВ «Денімекс Юкрейн» (засновник – «Юесей Денімекс Інкорпорейтед» (США), директор Володимир Садович, бенефеціар: Деніс Гурвіч) нафтогазова сервісна компанія, яка входить до американського холдингу Denimex, та представляє інтереси виробничих та сервісних іноземних компаній, що пропонують повний спектр нафто-сервісних послуг для буріння і капітального ремонту нафтових і газових свердловин.

Компанія також займається постачанням обладнання для буріння, видобутку і переробки нафти і газу, обладнання для автоматизованих систем управління та інформатизації технологічних процесів і виробництва провідних компаній США, Канади та Європи.

10:00 / 1 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події