Дебіт відновленої в УГВ свердловини Яблунівського родовища склад 65 тис куб м/добу

Фахівці АТ «Укргазвидобування» (УГВ) відновили роботу свердловини на Яблунівському родовищі. Після буріння бічного стовбура дебіт свердловини виріс від 0 до 65 тис куб м газу на добу. Про це повідомляється на сторінці компанії в мережі Facebook, в рамках нової рубрики GeoТрансформація.

За повідомленням,одна зі свердловин зазначеного родовища, добувати газ з якої почали ще в 1991р, зупинилася кілька років тому через аварію. Розробники та технологи УГВ проаналізували її стан і вирішили залучити технологію буріння бічного стовбура для того, щоб дати свердловині «друге життя».

В компанії відзначають, що роботи з буріння бічного стовбура складні, та вимагають використання високотехнологічного обладнання та залучення висококваліфікованого персоналу. Однак застосування цієї технології дозволяє заощадити час і гроші. Вона є менш витратною в порівнянні з бурінням нової свердловини, також не потрібно витрачати кошти на будівництво інфраструктури для нової свердловини, зазначають у пресслужбі компанії.

Буріння бічного стовбура завершили успішно, свердловина вже введена в експлуатацію. Добовий видобуток з неї становить 65 тис куб м газу.

Також у компанії відзначили, що у планах до кінця року закінчити буріння нової свердловини, відновити ще одну свердловину бурінням бічного стовбура, а також провести капітальний ремонт 9 свердловин.

Довідка ExPro:

Яблунівське родовище в Полтавській області – одне з найбільших в Україні. Його початкові запаси сягали 117 млрд кубометрів газу і 18 млн т рідких вуглеводнів (конденсату і нафти). Родовище знаходиться в активній стадії розробки, залишкові запаси газу становлять 48% від початкових.

17:38 / 6 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події