Cub Energy розпочала піготовку до буріння свердовини №30 на Макіївському родовищі

Видобувна компанія Cub Energy (США, Техас) в особі дочірньої компанії ТОВ «Куб-Газ» (частка власності 35%) розпочала підготовчі роботи до буріння нової свердловини №30 на Макіївському газоноденсатному родовищі (М-30) на сході України, про це повідомляє пресслужба компанії.

За повідомленням, буріння зазначеної свердловини (М-30) глибиною 1985м планується з метою виявлення та оцінки кількох перспективних горизонтів за фінансуванням операційних коштів компанії «Куб-Газ».

За словами голови правління та генерального директора компанії «Куб-Газ» Михайла Афендікова, буріння свердловини М-30 відбудеться вперше за останні 3 роки після проведення розвідувальних робіт на даному родовищі.

Довідка ExPro:

ТОВ «Куб-Газ» - приватна нафтогазова компанія з іноземними інвестиціями (35% активів володіє Cub Energy, а 65% - Burisma Group). Підприємство проводить геологічне вивчення, дослідно-промислову та промислову розробку вуглеводнів на п’яти ліцензійних ділянках, має успішний досвід в галузі розвідки та економічної ефективності виробництва в Україні.

Cub Energy Inc. володіє 9 ліцензіями на видобуток природного газу через свої дочірні компанії в Україні - ТОВ «Куб-Газ» (частка власності - 35%), «Тисагаз» (100%) та CNG (50%).

10:25 / 29 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події