Cпоживачі заборгували «Криворіжгазу» майже 13 млн грн за розподіл

Станом на 1 липня борги клієнтів за послуги з розподілу газу перед АТ «Криворiжгаз» становлять 12,9 млн грн і це в 2 рази перевищує заборгованість компанії перед Оператором ГТС.

Про це йдеться в повідомленні «Криворіжгазу».

Найбільшими боржниками є компанії теплокомуненерго, їх заборгованість становить 10,3 млн грн. Окрім них значну суму заборгували і побутові споживачі, їх заборгованість становить 2,6 млн грн.

В цьому році на зростанні боргів та погіршення розрахунків клієнтів «Криворіжгазу» вплинув мораторій на застосування штрафних санкцій до боржників, введений урядом через пандемію коронавірусу.

«На початку вересня ми направили до Верховної Ради інформацію щодо розрахунків з Оператором ГТС та розрахунків з нами по всім категоріям споживачів. Специфіка цього року - значне, дворазове перевищення боргів споживачів над нашою заборгованістю перед Оператором ГТС. Воно сформоване в першій половині року, коли в умовах карантину оплата споживачів за послуги доставки газу значно погіршилася. Деякі споживачі помилково прийняли це як сигнал взагалі не платити за комунальні послуги. Хоча насправді мова йде лише про тимчасовий мораторій на нарахування пені», - зазначила комерційний директор «Криворіжгазу» Катерина Гарькава.

За місяць до опалювального періоду «Криворiжгаз» закликає компанії ТКЕ та клієнтів розраховуватись за надані послуги, адже від цього залежить надійність газопостачання, проходження сталого опалювального періоду та розрахунки з Оператором ГТС.

12:45 / 15 вересня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події