Covington & Burling LLP надасть юридичні послуги для Нафтогазу в суді проти Словаччини за $3,25 млн

Міжнародна юридична компанія Covington & Burling LLP здобула перемогу в тендері АТ «НАК «Нафтогаз України» на замовлення юридичних послуг з консультування та представництва у справі проти Словацької Республіки та Італійської фірми Italia Ukraina Gas вартістю $3,25млн, що еквівалентно 110,5 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляється в системі Prozorro 13 січня 2020р.

Зазначений тендер був оголошений 30 жовтня 2020р. Обсяги юридичних послуг, що закуповуються, складають 36 тис годин. Основним завданням закупівлі, є дослідження можливості ініціювання інвестиційного арбітражного провадження проти Словаччини у зв’язку з діями її представників щодо виконання арбітражного рішення на користь компанії Italia Ukraina Gas, та представництво інтересів «Нафтогазу» у вказаному провадженні.

В аукціоні закупівлі, брали участь дві міжнародні юридичні компанії: Shearman & Sterling LLP та Covington & Burling LLP. Пропозиція компанії переможця була в 3,6 разів нижчою від пропозиції конкурента.

За умовами тендеру вимагається досвід головного юридичного радника за 2014-2019 рр щодо успішного представництва позивача (українського інвестора), або відповідача (Україна), або позивача (іноземного інвестора) проти України в інвестиційному арбітражному провадженні, що розглядалось за Арбітражним регламентом Комісії ООН з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ).

Як раніше повідомлялось, італійська фірма Italia Ukraina Gas у 2008 р звинуватила Нафтогаз у невиконанні контракту на постачання газу від 2003 р. У 2013 р Стокгольмський арбітраж зобов’язав Нафтогаз виконати контракт і поставити позивачу 13,1 млрд куб газу за цінами 2003 р ($110 за тис куб м).

Нафтогаз у цій справі раніше представляла юридична фірма Eversheds Sutherland (International) LLP (Великобританія), з сукупною вартістю послуг €2,63 млн.

Довідка ExPro

Міжнародна юридична компанія Covington & Burling LLP з штаб-квартирою у Вашингтоні (США округ Колумбія), та офісами в 12-ти  різних країнах світу. Компанія консультує клієнтів з важливих питань транзакцій , судових процесів , регулювання та державної політики . У 2021р Vault.com визнав Covington & Burling юридичною фірмою №1 у Вашингтоні.

17:18 / 13 січня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події