Ціни на електроенергію виростуть із запровадженням нового ринку - голова НКРЕКП

Голова Національної комісії, що здійснює регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко вважає обґрунтованою інформацію про те, що із запровадженням нової моделі ринку електроенергії, ціни на цей енергоресурс виростуть. Відповідну заяву 20 серпня вона озвучила в ефірі одного із національних телеканалів.

«Дуже багато ходить розмов про те, що новий ринок сприяє зростанню цін на електричну енергію, думаю, що більшість таких розмов обґрунтовані. Наскільки зростуть ціни – невідомо, навіть прогнозувати на разі важко», - сказала вона.

За словам Кривенко, 23 серпня НКРЕКП проведе чергове засідання, на якому регулятор скасує ряд нормативно-правових актів, які вже не будуть діяти в новій моделі ринку.

«Ми плануємо і ми сподіваємось, що повномасштабний ринок вступить в роботу так, як і передбачено законом – з 1 липня 2019р. Ми як регулятор створюємо всі умови і правила для запровадження такого ринку вчасно», - зазначила голова Нацкомісії.

Згідно закону «Про ринок електроенергії», нова модель ринку має запрацювати з 1 липня 2019р. З цього дня, одночасно мають запрацювати ринок двосторонніх договорів, ринок «на добу наперед», балансуючий ринок, внутрішньодобовий ринок та ринок допоміжних послуг.

11:37 / 20 серпня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події