Ціна на нафту перевищила $30/бар після заяви Трампа, що СА і РФ скоротять видобуток на 10 млн бар

Президент США Дональд Трамп заявив в Твіттері, що очікує, що Саудівська Аравія і Росія скоротять видобуток нафти приблизно на 10 мільйонів барелів після того, як він поговорив по телефону з принцом-спадкоємцем Мухаммедом бен Салманом в четвер.

Білий дім відмовився коментувати твіти. Але представник Путіна Дмитро Пєсков заявив, що російський президент не розмовляв з принцом-спадкоємцем. І Саудівська Аравія не підтвердила скорочення виробництва, натомість закликавши до «термінового засідання» ОПЕК +. Ф'ючерси на сиру нафту в Нью-Йорку виросли на 35% завдяки твіту Трампа.

Якщо Трамп мав на увазі 10 млн барелів на день, це дорівнювало б по 45% видобутку Москви, і Ер-Ріяду - безпрецедентний крок, який викликав скептицизм на ринках. Ер-Ріяд до цих пір давав зрозуміти, що готовий скоротити видобуток за умови, що інші великі виробники нафти, включаючи тих, які не входять до групи ОПЕК +, такі як США, Канада та Бразилія, також зменшать свій видобуток. Планується, що Трамп буде розмовляти з лідерами американських нафтовидобувачів та переробників.

Один з лідерів галузі заявив, що президента, можливо, мотивували зауваження щодо надлишкового видобутку нафти, оскільки в США буквально не вистачає фізичного простору для зберігання сировини. «Я думаю, що щось подібне було неминуче, тому що немає де зберігати нафту», - сказав Ден Еберхарт, спонсор кампанії Трампа і головний директор компанії з бурових послуг Canary Drilling Services.

19:18 / 2 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події