Чорнобильська АЕС прийняла збудоване СВЯП-2 від Holtec

ДСП «Чорнобильська АЕС» прийняла збудоване сховище відпрацьованого ядерного палива сухого типу (СВЯП-2) від американського підрядника Holtec International. Про це повідомляється на сайті ДСП ЧАЕС.

«Підрядник завершив усі будівельно-монтажні роботи, і до Державної архітектурно-будівельної інспекції подано заяву щодо отримання сертифікату про завершення будівництва об'єкту СВЯП-2», - повідомляє прес-служба ДСП з посиланням на інформацію заступника директора Володимира Пєскова.

Пєсков зазначив, що крім надання сертифікату про завершення робіт, Holtec має провести навчання для персоналу ЧАЕС, адже під час «холодних» випробувань, на СВЯП-2 працював персонал американської компанії.

Почати «гарячі» випробування планується в кінці лютого 2020р. Зокрема, у програмі випробувань переміщення 186 відпрацьованих тепловидільних збірок з чинного СВЯП-1 до СВЯП-2.

Довідка Expro: «Холодні» випробування СВЯП-2 тривали з 6 травня по 29 серпня 2019р та представляли собою експерименти зі залученням імітаторів відпрацьованих тепловидільних та дистанційним ремонтом.

11:25 / 15 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події