Чинний тариф не дозволяє профінансувати 40% робіт на газорозподільних мережах Кривого Рогу

Єдиним джерелом фінансування витрат АТ «Криворіжгаз» є затверджений госрегулятором НКРЕКП тариф на розподіл газу і цих коштів не вистарчає.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Криворіжгаз».

При нинішній ціні природного газу для населення в розмірі 6,58 грн «Криворіжгаз» отримує лише 5,5% - лише 0,36 грн з кубометра доставленого газу.

12 серпня АТ "Криворіжгаз" провело відкриті слухання пропонованої структури тарифу на послуги розподілу природного газу, необхідного для забезпечення безаварійного розподілу природного газу на 2019 рік.

Діюча зараз система тарифоутворення не дає можливості АТ «Криворіжгаз» повноцінно фінансувати капітальні інвестиції і підвищувати якість послуг. Плановим тарифом передбачені суми капітальних інвестицій для стабільного та безаварійного газопостачання споживачів.

Також проектом тарифу на 2019р передбачається збільшення оплати праці співробітників «Криворіжгазу». На сьогодні, середній рівень заробітної плати в "Криворіжгазу" на 20% менше, ніж по енергетичній галузі України.

Через низьку заробітну плату в "Криворіжгазі" досвідчені фахівці змушені шукати іншу роботу. Так, за 6 місяців поточного року відтік кадрів на підприємстві склав 12%.

«За 6 місяців 2019р з "Криворіжгазу" звільнилося понад 126 осіб. Основною причиною звільнення є низький рівень заробітної плати, заморожений на рівні 2016р. На сьогоднішній день на підприємстві залишаються вакантними 153 позиції. Серед найбільш затребуваних професій - слюсарі з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, газового обладнання, електрогазозварники, контролери газового господарства, водії і майстри. Запропонований тариф дозволить компанії залучати та утримувати висококваліфіковані кадри», - говорить директор фінансовий «Криворіжгаз» Наталія Гаврусь.

Ця складова не змінювалася з 2016р і на сьогоднішній день він тільки на 60% покриває необхідні витрати підприємства на забезпечення безаварійної роботи газових мереж і виплату заробітної плати працівникам.

14:43 / 16 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події