«Чернівцігаз» розповіли, як змінилася плата за розподіл з 1 липня

З 1 липня набув чинності другий етап перегляду тарифів на послуги розподілу газу і вартість послуги для клієнтів АТ «Чернівцігаз» тепер становить 1,44 грн з ПДВ за 1 куб м, замість анонсованого НКРЕКП раніше - 1,62 грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

В кінці 2019р, вперше за останні роки, НКРЕКП затвердила двоетапний перегляд тарифу на розподіл: з 1 січня та 1 липня 2020р. Це було зроблено з метою зменшення фінансового навантаження на споживачів газу в зимовий період.

Щоб спростувати маніпуляції про шалені суми в платіжках споживачів, які радо підігрівають політики, пропонуємо проаналізувати середній чек по кожній з категорій споживання природного газу в Чернівецькій області.

Домогосподарства з газовою плитою (обсяг споживання – 108 куб м на рік) Перший вид споживання - квартири, де газ використовується тільки для приготування їжі. Протягом І півріччя домогосподарство щомісяця сплачувало за доставку - 27,0 грн, а з 1 липня – 30,8 грн. Різниця – 3,9 грн в місяць.

Домогосподарства з плитою та колонкою (обсяг споживання – 275 куб м на рік) Другий вид споживання - квартири з плитою та колонкою (проточним водонагрівачем).

Протягом І півріччя домогосподарство щомісяця сплачувало за доставку - 23,06 грн. З 1 липня - 24,39 грн. Різниця - 1,33 грн в місяць. Домогосподарства з автономним опаленням (обсяг споживання – 1036 куб м на рік) Третій вид домогосподарств - домогосподарства з автономним опаленням.

Якщо в першому півріччі домогосподарство щомісяця сплачувало за доставку - 108,8 грн, то з 1 липня – 124,3 грн. Різниця – 15,5 грн в місяць. Як бачимо, середній чек за розподіл газу легко програє платі за мобільний зв’язок.

«Чернівцігаз» звертається з великим проханням до споживачів вчасно розраховуватися за послуги розподілу, щоб компанія змогла виконати проведення капітальних ремонтів та заміну газопроводів до початку опалювального сезону.

Адже кошти з тарифу на розподіл газу є головним джерелом функціонування газорозподільної компанії та підтримання в належному технічному стані газорозподільної системи області протяжністю 8,8 тис км.

14:25 / 31 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події