«Чернівцігаз» буде просити НКРЕКП переглянути тариф, щоб отримати ресурс для підвищення зарплат газовиків

Нові тарифи на розподіл газу дозволять АТ «Чернівцігаз» збільшити середню зарплату по підприємству на 18%, однак, рівень оплати праці співробітників залишається нижчим за середні зарплати в промисловості по області.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Компанія продовжуватиме конструктивний діалог з НКРЕКП, задля забезпечення газовиків гідною оплатою їхньої праці. Впродовж останніх років середня заробітна плата «Чернівцігаз», передбачена в тарифі, складала 5 586 грн на місяць.

Втім, співробітники компанії отримували вищу зарплатню, адже «Чернівцігаз» знайшло можливість виплачувати працівникам 8 355 грн на місяць. Це стало можливим завдяки спрямуванню ресурсів на заробітні плати з інших статей витрат.

Цінуючи своїх працівників, «Чернівцігаз» вирішило підвищити заробітні плати співробітникам. При цьому компанія накопичувала борги перед своїми контрагентами й постачальниками.

Нові тарифи на розподіл дозволять в цьому році переглянути діючі заробітні плати в бік підвищення. Впродовж усього 2020р в «Чернівцігазі» вони зростуть до 10 194 грн на місяць. Втім, це не дозволить компанії витримувати конкуренцію за цінні кадри на ринку праці.

«Ми хочемо стимулювати й утримувати кращі кадри шляхом достойної оплати праці. Адже «Чернівцігаз» є сервісною компанією і рівень оплати праці позначається на якості обслуговування клієнтів. Тому ми будемо наполягати, що заробітні плати наших працівників мають бути не меншими за середню заробітну плату по промисловості», — говорить начальник управління з персоналу «Чернівцігазу» Володимир Євдокименко.

Разом з тим, «Чернівцігаз» продовжує інвестувати у своїх співробітників.

Під брендом РГК вже відкрито перший центр навчання та розвитку, мережа яких згодом запрацює по всій Україні. Зараз штат компанії укомплектований на 81%.

Компанія не має можливості заповнити низку позицій, через низьку оплату праці, передбачену тарифом на розподіл. Так, підприємству постійно бракує водіїв, електрозварювальників, слюсарів підземних газопроводів. Показник плинності кадрів складає 26% на рік, при нормі в 8-10% для промислового сектору.

17:45 / 14 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події