«Чернігівгаз Збут» пропонує боржникам гнучку схему реструктуризації

Фінансова криза, що виникла внаслідок тривалого карантину, призвела до росту обсягів неплатежів у клієнтів ТОВ «Чернігівга Збуту» за отримані послуги газопостачання.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Так, більш ніж 285 тисяч родин Чернігівщини потрапили до списків боржників.

«Ми розуміємо, що переважна більшість людей у цьому списку — це не злісні неплатники, а люди, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тож, ми пропонуємо нашим клієнтам гнучку систему реструктуризації заборгованості. Торік нею скористалися 228 домогосподарств, на суму понад 1,2 млн грн, цьогоріч сума погашень боргів скромніша — 209 тис грн», — зазначає директор «Черінігівгаз Збуту» Іван Луста.

Укласти договір реструктуризації нескладно. Для цього власник житла має звернутися до «Черінгівгаз Збуту» з відповідною заявою. У Чернігові такі заяви приймаються в головному офісі, у районах документи приймають уповноважені представники.

Перелік усіх точок контакту та час їх роботи можна знайти на сайті компанії.

Для того, щоб взяти участь у програмі реструктуризації, споживачу необхідно надати наступний пакет документів:

· свідоцтво про право власності на житло;

· довідка про склад сім’ї;

· паспорт;

· ІПН (індивідуальний податковий номер).

Якщо житло неприватизоване, то замість свідоцтва про право власності потрібно надати копію особового рахунку з ЖЕКу.

«Очевидно, серед причин невеликої кількості цьогорічних реструктуризацій - необхідність одразу сплатити 50 % суми заборгованості. Ми розуміємо, що для деяких категорій наших споживачів навіть це — непідйомні гроші. Тож, ми йдемо назустріч клієнтам і, залежно від ситуації, пропонуємо сплатити від 30 % до 50 % боргу, що значно полегшить разове фінансове навантаження на родину», — додає керівник «Черінігівгаз Збуту» Іван Луста.

Важливо пам’ятати, за кілька місяців стартує опалювальний сезон і всім, хто планує оформлювати субсидію, необхідно розрахуватися з боргами або оформити угоду на їх погашення частинами.

11:15 / 14 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події