«Чернігівгаз» отримав понад 650 тис грн компенсацій за пошкодження газопроводів

Сільгосппідприємства та приватні особи відшкодували АТ «Чернігівгаз» 688 тис грн за ремонти пошкоджених газопроводів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Інциденти сталися на Чернігівщині наприкінці минулого та на початку цього року.

У 2019р працівники ТОВ «ім.Прядка» пошкодили трактором підземний розподільчий газопровід високого тиску у Ніжинському районі.

Внаслідок їх дій стався витік, і газовики були змушені припинити газопостачання до 7 сіл. Збитки, завдані «Чернігівгазу» сільгосппідприємством, склали 225 тис грн, зокрема, 189 тис - за роботи із повторного пуску газу в 1020 житлових будинків.

ТОВ «ім.Прядка» повністю компенсувало їх в травні 2020р, після проведеної представниками «Чернігівгазу» роз’яснювальної роботи. Ще 363 тис грн виплатив за відновлення газопроводу житель Коропського району.

Він пошкодив його, розчищаючи земельну ділянку від зелених насаджень. Ще 386 тис грн боргує «Чернігівгазу» ТОВ АПК «Магнат». Його працівники наприкінці листопада 2019р під час оранки, яку проводили без погодження з «Чернігівгазом», пошкодили підземний розподільчий газопровід високого тиску і залишили без газу жителів 13 сіл.

Така аварія обійшлася газовикам майже у півмільйона гривень – втрати газу під час витоку, відновлювальні роботи, повторний пуск газу на об’єкти промисловості, в бюджетні установи та споживачам.

ТОВ АПК «Магнат» досі відшкодувало лише частину цієї суми – 100 тис грн. Тому «Чернігівгаз» надіслав підприємству претензію на суму 386 тис грн і у випадку її несплати буде вимушене звернутися з позовом до господарського суду.

Подібні аварії стаються через порушення виконавцями робіт правил їх проведення в охоронних зонах ГРМ. Нехтуючи безпекою споживачів, вони здійснюють земляні або будівельні роботи без погодження з операторами ГРМ.

17:55 / 25 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події