Через заморожені тарифи зарплата у «Вінницягазі» в 2 рази менша середньої по промисловості регіону

АТ «Вінницягаз» забезпечене працівниками на 80 % від фактичної потреби. Про це йдеться в повідомленні компанії.

За сім місяців 2019р з компанії звільнився 221 працівник. У 2018р – 364 особи.

Зарплати працівників підприємства вдвічі нижчі середньої зарплати в промисловості області.

Відтік кадрів пов’язаний із низькою зарплатнею. Через те, що НКРЕКП вже 3 роки не переглядає тариф для «Вінницягаз», зарплати тут суттєво нижчі ринкових, заморожені на рівні 2016р.

За цей же період середня зарплата у Вінницькій області зросла більш, як удвічі.

Станом на 1 серпня середня зарплата працівників «Вінницягаз» згідно тарифу становить близько 5,5 тис грн та незмінна вже три роки. У поточному році коефіцієнт плинності кадрів сягнув 12%.

На підприємстві катастрофічно не вистачає слюсарів, монтерів, електрогазозварників, монтажників, водіїв, майстрів, контролерів та операторів.

«Діючий тариф на розподіл газу не переглядався вже майже три роки та не відповідає економічним реаліям. Це спричиняє дефіцит фінансування по всіх складових тарифу - від оплати праці, придбання товарів та послуг, закупівлі газу для ВТВ, до виконання всіх завдань, пов’язаних з експлуатацією мереж», - пояснює фінансовий директор «Вінницягазу» Сергій Кібітлевський.

В результаті такої дискримінації частина працівників «Вінницягаз» перейшла, зокрема, на роботу в електроенергетичні компанії.

В результаті дефіциту кадрів з кожним роком все складніше забезпечити безперебійне та безаварійне постачання газу в регіоні.

Працівники страйкують, вимагають належної оплати праці.

Втрати кваліфікованих спеціалістів, які роками знали та виконували свою роботу, фактично неможливо на сьогодні поновити. Вихід один – перегляд державним регулятором тарифу на розподіл природного газу відповідно до економічно обгрунтованих складових.

14:55 / 19 серпня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події