Частка ЛЕП розподільчих мереж, які підлягають заміні або ремонту, досягла 52% - Міненерговугілля

Частка ліній електропередачі, які входять до складу розподільчих мереж (обленерго) та підлягають повній заміні або реконструкції досягла 52%. Про це 26 червня повідомила генеральний директор Директорату енергетичних ринків міністерства Ольга Буславець.

«Низький рівень інвестування в розподільчі електричні мережі призвів до того, що на сьогодні вони перебувають у вкрай складному стані. Мережі характеризуються високим ступенем зношеності, як фізичної, так і моральної. Частка ЛЕП розподільчих мереж, які підлягають реконструкції, заміні чи капітальному ремонту на кінець 2017р досягла 52% від їх загальної протяжності», - сказала вона, додавши, що кількість підстанцій обленерго, що відпрацювали проектний ресурс складає 48%.

За словами Буславець, такий високий рівень зношеності мережевого обладнання веде до збільшення втрат при транспортуванні електроенергії та погіршенню якості послуг із електропостачання. За її даними, на сьогодні в розподільчі мережі щорічно інвестується 2,8 млрд грн, при необхідному обсязі 13,6 млрд грн.

10:19 / 28 червня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події