Частка ЛЕП розподільчих мереж, які підлягають заміні або ремонту, досягла 52% - Міненерговугілля

Частка ліній електропередачі, які входять до складу розподільчих мереж (обленерго) та підлягають повній заміні або реконструкції досягла 52%. Про це 26 червня повідомила генеральний директор Директорату енергетичних ринків міністерства Ольга Буславець.

«Низький рівень інвестування в розподільчі електричні мережі призвів до того, що на сьогодні вони перебувають у вкрай складному стані. Мережі характеризуються високим ступенем зношеності, як фізичної, так і моральної. Частка ЛЕП розподільчих мереж, які підлягають реконструкції, заміні чи капітальному ремонту на кінець 2017р досягла 52% від їх загальної протяжності», - сказала вона, додавши, що кількість підстанцій обленерго, що відпрацювали проектний ресурс складає 48%.

За словами Буславець, такий високий рівень зношеності мережевого обладнання веде до збільшення втрат при транспортуванні електроенергії та погіршенню якості послуг із електропостачання. За її даними, на сьогодні в розподільчі мережі щорічно інвестується 2,8 млрд грн, при необхідному обсязі 13,6 млрд грн.

10:19 / 28 червня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події