Частка ЛЕП розподільчих мереж, які підлягають заміні або ремонту, досягла 52% - Міненерговугілля

Частка ліній електропередачі, які входять до складу розподільчих мереж (обленерго) та підлягають повній заміні або реконструкції досягла 52%. Про це 26 червня повідомила генеральний директор Директорату енергетичних ринків міністерства Ольга Буславець.

«Низький рівень інвестування в розподільчі електричні мережі призвів до того, що на сьогодні вони перебувають у вкрай складному стані. Мережі характеризуються високим ступенем зношеності, як фізичної, так і моральної. Частка ЛЕП розподільчих мереж, які підлягають реконструкції, заміні чи капітальному ремонту на кінець 2017р досягла 52% від їх загальної протяжності», - сказала вона, додавши, що кількість підстанцій обленерго, що відпрацювали проектний ресурс складає 48%.

За словами Буславець, такий високий рівень зношеності мережевого обладнання веде до збільшення втрат при транспортуванні електроенергії та погіршенню якості послуг із електропостачання. За її даними, на сьогодні в розподільчі мережі щорічно інвестується 2,8 млрд грн, при необхідному обсязі 13,6 млрд грн.

10:19 / 28 червня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події