Часта зміна законів змушує інвесторів у ВДЕ постійно вести переговори з банками про реструктуризацію - Стурен

Часта зміна законодавства в сфері відновлюваної енергетики змушує інвесторів у ВДЕ постійно переглядати бізнес-плани та вести переговори з банками-кредиторами про реструктуризацію боргових зобов’язань.

Про це 9 червня у відповідь на питання кореспондента агентства ExPro після прес-конференції про стан виконання Меморандуму з виробниками е/е з ВДЕ повідомив засновник компанії «Віндкрафт Україна» Карл Стурен.

«Постійні зміни законодавства змушують постійно переглядати свої бізнес-плани, вести переговорні процеси з банками. Кожна така зміна веде до додаткової реструктуризації наших кредитів. Наш менеджмент постійно займається реструктуризацією кредитів і ми постійно передомовляємося з банками щодо строків погашення», - сказав він.

За словами Стурена кредитори дуже негативно ставляться до самого процесу реструктуризації. «Всі банки негативно відносяться до реструктуризації. Для банків «реструктуризація» - це погане слово», - додав він.

Відповідаючи на питання про плани будівництва у цьому році, Стурен зазначив, що в цьому році «Віндкрафт Україна» не будуть будувати нових ВЕС.

13:25 / 9 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події