ЧАЕС отримала ключовий сертифікат для подальшого введення у експлуатацію арки над 4 блоком

ДСП «Чорнобильська АЕС» отримала 5 грудня у державній архітектурно-будівельній інспекції (ДАБІ) сертифікат про готовність до експлуатації Першого пускового комплексу Нового безпечного конфайнменту (НБК).

Про це йдеться на сайті ДСП.

«Це означає, що обсяг робіт з ПК-1 повністю завершено. Він включає у себе проєктування і будівництво постійних фундаментів НБК...загального внутрішнього компонування НБК, твердого ізоляційного покриття ділянок усередині НБК, майданчиків, а також проєктування, виготовлення, будівництво (монтаж) і введення в експлуатацію технологічних систем життєзабезпечення і контролю стану НБК», - зазначається у повідомленні.

Прес-служба повідомляє, що отримання сертифікату від ДАБІ - важливий крок для остаточного введення НБК в експлуатацію.

Крім того, компанія нагадала, що 10 липня 2019р в ході засідання Асамблеї країн-донорів на ЧАЕС було підписано «Акт здачі-прийняття всіх об’єктів» ПК-1 НБК. 27 вересня 2019р відбулося підписання «Акту готовності до експлуатації ПК-1 НБК», а 11 листопада 2019р ДСП ЧАЕС направило в ДАБІ заяву про прийняття в експлуатацію завершеного будівництвом об'єкту.

12:58 / 10 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події