Церемонію пуску «Турецького потоку» призначено на 8 січня 2020р

Церемонію запуску газопроводу «Турецький потік», побудованого Росією для транспоортуванн газу до Європи в обхід України, призначено на 8 січня 2020р.

Про це повідомив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган на церемонії підключення турецько-азербайджанського газопроводу TANAP до газотранспортної системи Європи, передає Reuters.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков 29 листопада також повідомив, що президенти РФ і Туреччини Володимир Путін і Реджеп Тайіп Ердоган візьмуть участь у церемонії запуску газопроводу.

Потужність кожної з двох ниток «Турецького потоку» складе по 15,75 млрд куб м на рік. Одну з них призначено для поставок газу турецьким споживачам, другу - країнам Південної та Південно-Східної Європи.

Минулого тижня «Газпром» проінформував, що на даний час газом заповнені обидві нитки «Турецького потоку», починаючи від берегових об'єктів близько Анапи до приймального терміналу, розташованого біля населеного пункту Кийикей на узбережжі Туреччини.

13:01 / 2 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події