Церемонію пуску «Турецького потоку» призначено на 8 січня 2020р

Церемонію запуску газопроводу «Турецький потік», побудованого Росією для транспоортуванн газу до Європи в обхід України, призначено на 8 січня 2020р.

Про це повідомив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган на церемонії підключення турецько-азербайджанського газопроводу TANAP до газотранспортної системи Європи, передає Reuters.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков 29 листопада також повідомив, що президенти РФ і Туреччини Володимир Путін і Реджеп Тайіп Ердоган візьмуть участь у церемонії запуску газопроводу.

Потужність кожної з двох ниток «Турецького потоку» складе по 15,75 млрд куб м на рік. Одну з них призначено для поставок газу турецьким споживачам, другу - країнам Південної та Південно-Східної Європи.

Минулого тижня «Газпром» проінформував, що на даний час газом заповнені обидві нитки «Турецького потоку», починаючи від берегових об'єктів близько Анапи до приймального терміналу, розташованого біля населеного пункту Кийикей на узбережжі Туреччини.

13:01 / 2 грудня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події