«Центренерго» планує забезпечити 1000 МВт в годину постійної пропозиції «бази» на аукціонах під час ОЗП

ПАТ «Центренерго» планує протягом опалювального періоду 2021-2022рр постійно виставляти на продаж на аукціонах «Української енергетичної біржі» 300-600 МВт електроенергії базового навантаження без можливості коригування обсягу, також загалом компанія планує працювати на потужності 1000 МВт у графіку базового навантаження.

Про це 14 вересня у коментарі для агентства ExPro повідомив член дирекції компанії Володимир Галущак.

Член дирекції «Центренерго» додав, що компанія зможе постійно пропонувати 600 МВт базового навантаження на ринку двосторонніх договорів за рахунок постійного виробництва теплової енергії, якою забезпечуються міста-супутники ТЕС.

Володимир Галущак додав, що компанія планує продовжувати реалізацію «бази» за форвардними контрактами на «УЕБ», а пікового навантаження – на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринках.

За його словами, «Центренерго» в період ОЗП планує зменшити обсяг можливих обмежень для своїх покупців з нинішнього показника на рівні 50% до 20% та у випадку продажу невеликого обсягу - зовсім прибрати обмеження. Наразі це єдина генеруюча компанія, яка не буде застосовувати обмеження.

«Компанія вимушена залишати за собою опцію обмежень частини поставки електроенергії, адже «Центренерго», згідно статуту компанії, не може бути трейдером. Тобто, компанія не зможе докупити обсяги електроенергії на ринку, якщо фізично не буде змоги повністю виконати контракт, наприклад, через дефіцит палива. Тому, компанія має залишати за собою право обмежити поставку, але ці обмеження будуть зменшені», - пояснив Володимир Галущак.

15:23 / 15 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події