«Центренерго» обмежило поставку е/е «Юнайтед Енерджі» через борг у 725 млн грн

ПАТ «Центренерго» 3 березня знизило у 5 разів обсяг поставки електроенергії на адресу ТОВ «Юнайтед Енерджі» через наявність заборгованості у розмірі 725 млн грн.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив прес-центр компанії та голова наглядової ради, заступник голови Фонду держмайна Денис Кудін.

«Компанія «Юнайтед Енерджі» має протерміновану заборгованість згідно договору купівлі-продажу електроенергії від 29.12.2020р. у розмірі 725 млн грн. Наявність заборгованості призвела до неможливості ПАТ «Центренерго» вчасно здійснити оплати за постачання вугілля. Відтак, було прийнято рішення обмежити відпуск електроенергії зазначеній компанії», - йдеться у повідомленні.

Генеруюча компанія вимагає від «Юнайтед Енерджі» розрахунку протягом 3 березня на суму щонайменше 234 млн грн, у разі не оплати компанія може повністю припинити відпуск для «Юнайтед Енерджі».

«Якщо до кінця дня (3 березня – ред.) не відбудеться погашення заборгованості - завтра відпуск електроенергії на адресу цього покупця буде призупинений повністю», - написав Кудін.

«2 березня, частина електроенергії ПАТ «Центренерго» була реалізована під час першого виходу підприємства на ринок «на добу наперед» після оновлення менеджменту. Вартість 1 кВт-год склала 1,53 грн - на 32% більше, ніж ціна продажу за двостороннім договором з ТОВ «Юнайтед Енерджі». Це перший крок нового керівництва з виконання завдання фінансового оздоровлення компанії», - додали в компанії.

«Тільки максимальна ціна продажу електроенергії та вчасні розрахунки з боку покупців дозволять компанії нормально працювати», - прокоментував Кудін.

11:36 / 3 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події