CARPATHIAN CONFERENCE2019 23-24 травня у Львові об‘єднає компанії, які видобувають 99% нафти і газу в Україні

Консалтингова компанія EXPRO Consulting, організатор міжнародної конференції з буріння, видобутку і трейдингу нафти і газу CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 23-24 травня у Львові, повідомляє про завершальний етап реєстрації на захід. «Наша команда добре попрацювала над програмою, а авторитет аналітичних видань EXPRO, та, без перебільшень високий рівень підготовки конференції знайдуть відображення в повному залі заходу у п‘ятизірковому готелі. Станом на 20 травня вже зареєстровано 145 делегатів з 72 компаній з 15 країн світу», - повідомив засновник EXPRO Геннадій Кобаль. За його словами, 23 травня технологічний день конференції, присвячений бурінню та інтенсифікації видобутку, об‘єднає делегації компаній, які видобувають 99% вуглеводнів в Україні: 98,37% природного газу, та 98,66% нафти та газоконденсату.

Актуальні питання конференції – збільшення видобутку нафти  і газу, об‘єднали українські видобувні компанії. Нагадаємо, що ГЕНЕРАЛЬНИМ СПОНСОРОМ CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 виступає видобувна компанія «Західнадрасервіс», ГЕНЕРАЛЬНИМ ПАРТНЕРОМ – «Укргазвидобування» та «Укрнафта». Спонсорами та партнерами заходу виступають  «Гео-Альянс», «ДТЕК Нафтогаз», СП ПГНК, Cadogan Petroleum, сервісні компанії Expro Group та DENIMEX, EMERSON, «Регіональна газова компанія».

Розвиток нафтогазової галузі та впровадження нових технологій видобутку, інтенсифікації та ремонту/відновлення свердловин – головні теми першого дня COGC2019. Досвід та успіх минулорічної конференції дає можливість розширити діапазон актуальних тем та кількість учасників заходу за рахунок українських компаній та делегатів з Європи та Америки.

«Сarpathian Oil & Gas Conference піднімає актуальні для галузі питання: отримання ліцензій, геологічне вивчення, буріння та роботи на свердловинах: ГРП, колтюбінг, снабінг, відновлення свердловин, забурка бокових стовбурів. Для обговорення та презентації сучасних технологій перед видобувними компаніями Львів відвідають найтехнологічніші українські та закордонні бурові та сервісні компанії. Крім того, УГВ, як найбільший замовник послуг в Україні, презентує 23 травня плани буріння на найближчий період. Головна мета заходу – нові знайомства та отримання досвіду по технологіях», - заявив директор EXPRO Consulting Геннадій Кобаль.

Наступною важливою темою роботи галузі є реалізація вуглеводнів. Другий день конференції буде присвячений газовому ринку, який сьогодні динамічно змінюється. Ukrainian Gas Market 24 травня стане майданчиком для діалогу професіоналів ринку, обсяг якого сумарно становить близько 200 млрд грн.

«Разом із кількістю трейдерів, зростають вимоги щодо роботи на конкурентному ринку природного газу України. Вперше на одному майданчику нам вдалось зібрати відомі цінові агенції – Platt’s, Argus, ACIS та REFINITIV. Тож ми пропонуємо трейдерам долучитись до закордонних експертів, які будуть виступати 24 травня на Ukrainian Gas Market та з‘ясувати як працюють колеги за кордоном», - додає Кобаль.

EXPRO Consulting повідомляє, що реєстрація на захід триває до 21 травня включно. Подивитись актуальну програму та зареєструватись можна за посиланням.

08:00 / 20 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події