Carpathian Conference-2019: Метью Монтеверде з Argus Media про вплив поставок LNG та зміни в балансі газу

Організатори міжнародного майданчику для газових  трейдерів – Ukrainian Gas Market анонсують доповідь у Львові Метью Монтеверде (Matthew Monteverde), віце-президента Argus Media. Міжнародний експерт з питань роботи ринку природного газу Європи 24 травня розкаже про вплив поставок LNG та зміни в балансі газового ринку Європи.

«Поточна цінова ситуація на українському ринку – це прямий вплив кон‘юнктури ринку Європи. Ми завершили перший квартал 2019 з рекордно низькими за останні три роки цінами на газ, які продовжили зниження у квітні, вочевидь, за кордоном утворився профіцит ресурсу. Надлишок газу утворився, зокрема через збільшення поставок LNG до Європи. Українські трейдери потребують більше інформації щодо ключових змін на європейському ринку газу та моделей ціноутворення», - зазначив директор  консалтингової компанії EXPRO Геннадій Кобаль.

Нагадаємо , що 24 травня на трейдерському заході Ukrainian Gas Market вперше в Україні Кріс Дюрман з відомої цінової агенції  S&P Global Platts спеціально для українських газотрейдерів розповість про еволюцію газового ринку Європи.

Довідка EXPRO:

Конференція Сarpathian Oil & Gas Conference 2019 у Львові 23-24 травня об‘єднає фахівців компаній з країн Карпатського регіону: України, Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії та Австрії, а також з інших країн. Розвиток нафтогазової галузі та впровадження нових технологій видобутку, інтенсифікації та ремонту/відновлення свердловин – головні теми першого дня COGC2019. Досвід та успіх минулорічної конференції дає можливість розширити діапазон актуальних тем та кількість учасників заходу за рахунок українських компаній та делегатів з Європи та Америки.

Сarpathian Oil & Gas Conference піднімає актуальні для галузі питання: отримання ліцензій, геологічне вивчення, буріння та роботи на свердловинах: ГРП, колтюбінг, снабінг, відновлення свердловин, забурка бокових стовбурів. Для обговорення та презентації сучасних технологій перед видобувними компаніями Львів відвідають найтехнологічніші українські та закордонні бурові та сервісні компанії. Головна мета заходу – нові знайомства та отримання досвіду по технологіях.

Міжнародний захід відбудеться за генерального спонсорства найбільшої видобувної та сервісної компанії західної України - «Західнадрасервіс». Партнери та спонсори конференції – видобувні компанії «Гео-Альянс», «ДТЕК Нафтогаз», Cadogan Petroleum, сервісна компанія Expro Group. Серед учасників конференції – представники компаній Burisma Holdings, «Укрнафтобуріння», Smart Energy, «Укрбурсервіс»,  «Навіком Енерджі», Peloton, ПГНК, «Українська бурова компанія», TAS Energy, Onico Energia, Emerson,  STEP Oiltools, SOCAR-AQS, Solar Turbines, «Мартін Трейд» та багато інших. Крім того, 24 травня площадка для газових трейдерів -  Ukrainian Gas Market об’єднає ключові цінові агенції, які спеціалізуються на ринку природного газу в світі та, зокрема в Європі – ICIS, Platts, Argus та Thomson Reuters.

15:00 / 10 квітня 2019

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події