Carpathian Conference-2019: Дейвід Саймон з ICIS про інфраструктуру та розвиток ринку газу в Європі

Інтеграція українського ринку газу в Європу триває. З 2015 року ми імпортуємо газ з Угорщини, Словаччини та Польщі, забезпечуємо надійний транзит, цього року відбулись кроки щодо експорту невеликих обсягів газу, відбувся перехід на добове балансування. Українським газотрейдерам дедалі стає цікавим ринок Європи.

Спеціально для інформування про роботу європейського ринку природного газу до Львову 24 травня до Карпатської конференції приєднається провідний аналітик ICIS - Дейвід Саймон (David Simon). Фахівець однієї з авторитетнішої цінової агенції світу на Ukrainian Gas Market розкаже про  інфраструктуру та розвиток ринку газу в Європі.

Нагадаємо, 24 травня віце-президент Argus Media Метью Монтеверде (Matthew Monteverde), експерт з питань роботи ринку природного газу розкаже про вплив поставок LNG та зміни в балансі газового ринку Європи.

Вперше в Україні Кріс Дюрман з відомої цінової агенції  S&P Global Platts спеціально для українських газотрейдерів розповість про еволюцію газового ринку Європи.

Яцек Созанскі (Jacek Sozański) директор з торгівлі природним газом Onico Energia  розповість про розвиток гуртового ринку природного газу Польщі та можливості співпраці.

Старший аналітик ринку газу REFINITIV (Thomson Reuters) Марина Циганкова спрогнозує цінову ситуацію по газу на літо 2019 року.

23 травня у технологічний день Сarpathian Oil & Gas Conference  своїм досвідом у застосуванні сучасних технологій в похило-скерованому бурінні поділиться директор «Навіком Енерджі» - Василь Петрук. «Навіком Енерджі» спеціалізується на послугах похило-скерованого буріння нафтових та газових свердловин в Україні із використанням канадського обладнання.

Головний інженер українського офісу «Денімекс Юкрейн» Віктор Гадяк розповість про сучасні сервісні роботи, які надає компанія.

Андрій Єфіменко з Peloton розкаже про моніторинг  життєвого циклу свердловин за допомогою програмного забезпечення для управління даними в нафтогазовій галузі.

Також 23 травня виступить світовий виробник бурових верстатів – Drillmec  (Trevi Group).  Директор по країнам СНД Drillmec S.p.A. (Trevi Group) - Діего Феррандес особисто розкаже про інноваційні технології, рішення, та практика застосування бурового обладнання Drillmec в Україні та світі. Директор української бурової компанії «Горизонти» Степан Козицький розповість про нові сервіси, які надає його компанія. Зазначимо, що в цьому році компанія закінчила випробування сейсмічного обладнання та готується до польових робіт на Колодницькому родовищі у Львівській області.

Партнером сесії «БУРІННЯ ТА БУРОВЕ ОБЛАДНАННЯ» виступила міжнародна сервісна компанія Expro Group (штаб квартира у Британії). Голова з розвитку міжнародного бізнесу/фонтанні дроселі та арматура, Expro Group Джеймс Дженкінс розповість про системи автоматичного контролю зворотнього тиску та інтегральні рішення компанії Expro Group для буріння та забезпечення механічної цілосності свердловин.

Довідка EXPRO:

Сarpathian Oil & Gas Conference 2019 у Львові об‘єднає фахівців компаній з країн Карпатського регіону: України, Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії та Австрії, а також з інших країн. Розвиток нафтогазової галузі та впровадження нових технологій видобутку, інтенсифікації та ремонту/відновлення свердловин – головні теми першого дня COGC2019. Досвід та успіх  минулорічної конференції дає можливість розширити діапазон актуальних тем та кількість учасників заходу за рахунок українських компаній та делегатів з Європи та Америки.

Сarpathian Oil & Gas Conference піднімає актуальні для галузі питання: отримання ліцензій, геологічне вивчення, буріння та роботи на свердловинах: ГРП, колтюбінг, снабінг, відновлення свердловин, забурка бокових стовбурів. Для обговорення та презентації сучасних технологій перед видобувними компаніями Львів відвідають найтехнологічніші українські та закордонні бурові та сервісні компанії. Головна мета заходу – нові знайомства та отримання досвіду по технологіях.

Міжнародний захід відбудеться за генерального спонсорства найбільшої видобувної та сервісної компанії західної України - «Західнадрасервіс», генеральний партнер – «Укргазвидобування». Партнери та спонсори конференції – видобувні компанії «Гео-Альянс», «ДТЕК Нафтогаз», СП ПГНК, Cadogan Petroleum, сервісна компанія Expro Group та DENIMEX. Серед учасників конференції – представники компаній Burisma Holdings, «Укрнафтобуріння», «Укрнафта», Smart Energy, «Укрбурсервіс», Cougar Drilling Solutions Global DMCC, «Стрийнафтогаз», «Палтех», «Навіком Енерджі», Peloton, «Українська бурова компанія», TAS Energy, Onico Energia, Emerson, STEP Oiltools, SOCAR-AQS, Solar Turbines, «Мартін Трейд», «Тернопільоблгаз» та багато інших. Крім того, 24 травня площадка для газових трейдерів - Ukrainian Gas Market об’єднає ключові цінові агенції, які спеціалізуються на ринку природного газу в світі та, зокрема в Європі – ICIS, Platts, Argus та REFINITIV (Thomson Reuters).

11:00 / 7 травня 2019

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події