Cadogan припиняє видобуток нафти в Україні через затримку продовження спецдозволу

Дочірнє підприємство компанії Cadogan Petroleum «Юсенко Надра» тимчасово зупиняє видобуток в Україні через не продовження спецдозволу. Про це компанія повідомила на офіційній сторінці у соцмережі Facebook.

«Компанія була вимушена провести тимчасову зупинку видобутку на Блажівському родовищі у зв’язку із неможливістю продовжувати експлуатацію свердловин без дійсного спецдозволу. Ми готові відновити виробництво одразу після отримання спецдозволу», - йдеться у повідомленні.

18 листопада завершилася дія 20-річного спецдозволу на видобування Блажівського нафтового родовища у Львівській області.

Компанія влітку подала заявку до Державної служби геології та надр України на подовження спецдозволу, у жовтні Львівська обласна рада позитивно проголосувала за надання спецдозволу компанії. В компанії підтвердили зупинку видобутку (50-60т нафти на добу), а також додали, що всі необхідні документи та вимоги щодо продовження терміну дії спецдозволу вчасно подали в Держгеонадра.

Довідка ExPro:

Cadogan Petroleum – британська незалежна нафтогазова компанія, що котирується на Лондонській фондовій біржі та працює в Україні з 2006р. Поточна виробнича діяльність компаній групи Cadogan зосереджена на Монастирецькій і Бітлянській ділянках Передкарпатського прогину, що розташовані у Львівській області через компанії: ТОВ «Юсенко Надра» та дочірнє підприємство «Юсенко Україна» корпорації «Юсенко Інтернешнл Інк». У першому півріччі 2019р компанія збільшила видобуток нафти на 27%, за січень - вересень вона видобула 10,8 тис т нафти.

19:13 / 19 листопада, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події