Cadogan продовжить ліцензію з видобутку на Блажівському родовищі та побудує там факельну установку

ТОВ «Юсенко Надра», що входить у групу Cadogan Petroleum, подала заявку до Державної служби геології і надр України, на отримання спецдозволу з видобутку на Блажівському нафтовому родовищі (Львівська обл), терміном на 20 років, після завершення геологічного вивчення та повного виконання ліцензійної програми на Монастирецькій площі (в яку входить Блажівське родовище), строк дії якої завершується через 5 місяців.

Пакет документів, що був поданий, включає затверджений звіт Державної комісії України щодо запасів корисних копалин та висновок ОВД від Міністерства екології.

«Це важливий крок до стабілізації майбутнього нашої компанії в Україні. Ми подали заявку набагато раніше терміну, щоб отримати достатньо часу для переходу між спецдозволами від розвідки до видобутку вуглеводнів», – прокоментував Гвідо Мікелотті, генеральний директор Cadogan Petroleum.

Також в компанії повідомляють, що видобуток з чотирьох свердловин Монастирецької ділянки зараз складає близько 460 барелів нафти, 275 з яких дає щойно введена в експлуатаціцю свердловина Блажів -10.

«Львівщина сприятлива для інвестицій і має значні перспективи. Наша компанія застосовує сучасні технологічні методики у виробничому процесі, що дозволяє істотно покращувати результати та нарощувати видобуток, і це одне з ключових досягнень Cadogan Petroleum. А більш широке застосування новітніх технологій дозволить Україні бути не лише імпортером, а й стати експортером вуглеводневої продукції», – зазначив Андрій Білий, генеральний директор київського офісу Cadogan Petroleum.

Крім того дочірнє підприємство «Юсенко Україна» корпорації «Юсенко Інтернешнл Інк», що також входить в групу Cadogan Petroleum інформує про намір провадити плановану діяльність з утилізації супутнього нафтового газу того ж Блажівського родовища.

Про це йдеться у повідомленні компанії про плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля, розміщеному в реєстрі ОВД Міністерства екології природних ресурсів України, 10 липня 2019р.

Проектом планованої діяльності передбачається централізована система збору низьконапірного газу, яка включає наступні роботи:

  • Прокладання газопроводу від свердловини 1-Блажів до НЗП Блажівського родовища (Ду100мм, Ру0,03МПа, довжиною 1,4 км), та від НЗП Блажівського родовища до факельної установки (Ду100мм, Ру0,03МПа, довжиною 0,3 км);
  • Будівництво вертикальної факельної установки ВФУ-5 висотою 10м, для спалювання супутнього нафтового газу, з добовим обсягом спалювання газу 1000 - 5000 куб нм, у випадках аварійного скидання, звільнення технологічного обладнання на період проведення дефектоскопії та ремонтних робіт, а також при періодичних технологічних продувках обладнання (І черга);
  • Встановлення газогенераторної установки для утилізації газу та виробництва електроенергії для власних потреб НЗП номінальною потужністю 400 – 600 кВт, з можливістю подальшої реалізації надлишків електроенергії в загальну енергосистему (ІІ черга).

Довідка Expro:

Cadogan Petroleum – британська незалежна нафтогазова компанія, що котирується на Лондонській фондовій біржі та працює в Україні з 2006р. Поточна виробнича діяльність компаній групи Cadogan зосереджена на Монастирецькій і Бітлянській ділянках Передкарпатського прогину, що розташовані у Львівській області через компанії: ТОВ «Юсенко Надра» та дочірнє підприємство «Юсенко Україна» корпорації «Юсенко Інтернешнл Інк».

ДП «Юсенко Україна» корпорації «Юсенко Інтернешнл Інк» - керівник: Андрій Левицький; засновник: Кадоган Бітлянське Б.В.(Нідерланди) з статутним внеском в розмірі 347 млн грн (100% акцій).

ТОВ «Юсенко Надра» - керівник: Андрій Левицький; засновники: ДП «ЮСЕНКО Україна» з статутним внеском 14,25 млн грн (95% акцій); ДП «Західукргеологія» (НАК «Надра України») з статутним внеском 0,75 млн грн(5%акцій)

14:00 / 11 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події