Cadogan Petroleum за перше півріччя 2020р знизила видобуток на 23%

Cadogan Petroleum за перше півріччя 2020р, знизила середньодобовий видобуток на 23% до 230 бне порівняно з 297 бне за перше півріччя 2019р. Про це повідомляється у звіті за відповідний період на Лондонській фондовій біржі.

За повідомленням, дохід компанії від видобутку знизився на 46% в порівнянні з аналогічним періодом 2019р у зв'язку зі зниженням середньої ціни реалізації нафти на 33% та, як зазначалось, зниженням обсягів видобутку на 23%.

Зокрема, загальний дохід знизився на 62% в порівнянні з аналогічним періодом 2019р через відсутність продажу газу. Так як для пом'якшення негативних наслідків від пандемії COVID-19, були впроваджені ініціативи щодо економії витрат. А саме не продавати газ зі сховищ, який придбали в 2019р, в очікуванні відповідних ринкових цін.

Разом з тим, Держгеонадра в травні 2020р відхилила заяву щодо отримання ліцензії на розвідку та видобування вуглеводнів в межах Бітлянської площі, не дивлячись на своєчасне подання пакету документів з усіма необхідними проміжними погодженнями, а також відсутності зауважень Геоконтролю при проведенні перевірки. В результаті чого, Cadogan звернулась з позовом на оскарження зазначеного рішення в Київський окружний адміністративний суд.

У повідомленні для акціонерів на Лондонській фондовій біржі також відзначили, що грошовий баланс компанії на кінець звітного періоду складає $11.6 млн проти $13,7 млн у 2019р, та запевняють, що цього рівня коштів достатньо для підтримки поточної діяльності компанії.

«Світова та галузева криза змусила компанію переглянути та частково змінити нашу інвестиційну стратегію. Проте ми впевнені, що сильний менеджмент та компетентний персонал забезпечать позитивний результат для компанії в таких невизначених та складних умовах – повідомив генеральний директор українського офісу Cadogan Petroleum Андрій Білий. – Cadogan Petroleum залишається одним із небагатьох справжніх іноземних інвесторів, які працюють в нафтогазовидобувній галузі України. Сподіваємося, що держава та уряд запровадять необхідні механізми для створення необхідних умов та покращення сприятливого середовища, що допоможе утримувати інвестиції, в галузь для запобігання падінню видобутку країни та його збільшенню незважаючи на складні часи».

Крім цього в пресслужбі групи компаній Cadogan Petroleum, повідомляють про отримання ресертифікації ISO 14001, ISO 45001. За результатами щорічного аудиту знову було підтверджено, що система управління та процеси з охорони праці, охорони навколишнього середовища та техніки безпеки в компаніях групи Cadogan повністю відповідають критеріям ISO та міжнародним галузевим стандартам.

Аудит проводила міжнародна сертифікована компанія CertiW, повідомляє пресслужба, та відзначає, що високий рівень HSE стандрартів компаній групи Cadogan в Україні підтверджується і статистичними показниками, а саме понад 1, 1 млн відпрацьованих людино-годин без інцидентів з втратою робочого часу та пройденого кілометражу понад 11, 7 млн км, без жодного ДТП.

Довідка ExPro

Cadogan Petroleum - британська нафтогазова компанія, акції якої котируються на Лондонській фондовій біржі, яка працює в Україні з 2006р. Компанія займається проведенням геологічної розвідки та експлуатації ліцензійних ділянок в Україні. Поточна виробнича діяльність компаній групи Cadogan зосереджена на Монастирецькій і Бітлянській ділянках Передкарпатського прогину, що розташовані у Львівській області через компанії: ТОВ «Юсенко Надра» та дочірнє підприємство «Юсенко Україна» корпорації «Юсенко Інтернешнл Інк».

12:40 / 15 вересня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події