Бурова компанія «Горизонти» продовжить КРС на Гадяцькому родовищі для УГВ за 16,3 млн грн

ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» виконає для АТ «Укргазвидобування» (УГВ роботи з капітального ремонту та випробування свердловин вартістю 16,3 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляться в системі Prozorro 23 березня 2020р.

Зазначений тендер відбувся за участі однієї компанії, без аукціону. В держкомпанії це пояснюють тим, що послуги з капітального ремонту свердловини (КРС) є стратегічно-важливими, крім того виконання КРС №58 Гадяцького нафтогазоконденсатного родовища (НГКР), через виникнення непередбачуваних робіт стало не можливим у межах діючого договору (№УГВ185/13-19 від 18 січня 2019 р) через вичерпання його коштів.

В «Укргазвидобуванні» відзначають, що в цьому випадку зміна підрядника не є доцільною, оскільки верстат «Бурової компанії «Горизонти» вже знаходиться на свердловині, ним виконана частина робіт та послідуючі роботи технологічно пов’язані з уже виконаними.

Крім того компанія «Горизонти» є якісним та надійним підрядником з надання послуг з КРС, показник непродуктивного часу за 2019р складає 0,2%, що є одним з найнижчим показником серед підрядників із КРС, зазначають у держкомпанії.

За протоколом засідання тендерного комітету від 27 лютого 2020р, доручено департаменту внутрішньосвердловинних робіт укласти договір з ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» на  

Як повідомлялося раніше, 7 грудня 2018р АТ «Укргазвидобування» провело аукціон , на замовлення послуг з аутсорсингу складного капітального ремонту свердловин на своїх родовищах. Тендер складався з 4 лотів по 6 свердловин в кожному. В одному з 4 лотів перемогу здобула компанія «Горизонти» з пропозицією 85,5млн грн, в результаті чого було укладено зазначений вище договір (№УГВ185/13-19 від 18 січня 2019 р).

Серед компаній які надають чи раніше надавали послуги з КРС для УГВ: ТОВ «Надрагіднобурмаш», ТОВ «Хайлон Ойл Сервіс і Інжиніринг Юкрейн», ТОВ «Бурова компані «Регіон», ТОВ «Бурова енергетична компанія «Технікс», Tacrom Services, ПП «Українська сервісна бурова компанія-1» та інші

Довідка EхPro:

ТОВ «Бурова Компанія «Горизонти» - бурова компанія, яка оперує самохідними буровими установками: IDECO SBS DIR-806, вантажопідйомністю 160 т, виробництво Австрія; станком Cardwell 200C, виробництво США, вантажопідйомністю 125 т; та установкою для капітального ремонту свердловин А-50 вантажопідйомністю 50 т. Бурові установки укомплектовані системою очистки розчину MiSWACO, 2-ма комплектами сертифікованого противикидного обладнання, електростанціями різних потужностей від 30 до 400 кВт.

17:44 / 24 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події