Burisma завершує буріння двох надглибоких свердловин на Кубашівскій і Клубанівско-Зубренківской площах

Міжнародна енергетична група Burisma завершує буріння і готується до запуску в експлуатацію двох надглибоких свердловин  на Кубашівскій і  на Клубанівско-Зубренківскій площах в Харківській області. Про це повідомляє пресслужба компанії.

За повідомленням, глибина свердловини №1 на Клубанівско-Зубренківской площі становить близько 6100 м, а свердловини №1 на Кубашівской площі - понад 6450 м.

Буріння здійснювалося буровим верстатом Drillmec 3000HP вантажопідйомністю 450т, який нещодавно був придбаний компанією.

Нагадаємо, що наразі група Burisma є лідером в Україні за кількістю нових свердловин, буріння яких почалося в цьому році.

Як повідомлялось раніше, відповідно до інвестиційного плану Burisma Group в 2020р має намір спорудження нових свердловин на Карайкозовскому, Водяновскому і Рокитнянському родовищах, та на структурі Журавлина Деркачівської-Войтенковської площі, Клубанівско-Зубренківскої площі та інших ділянках. Буріння всіх свердловин Burisma Group проводиться із застосуванням безамбарного методу і технології зневоднення шламу за допомогою спеціального осушувача. Цей спосіб буріння відповідає кращим міжнародним екологічним стандартам

15:05 / 24 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події