Burisma запустила нову свердловину на Журавлиному родовищі з дебітом понад 200 тис куб м/добу

Burisma Group нещодавно завершила бурові роботи нової свердловини №7 на структурі Журавлина Деркачівсько-Войтенківської площі у Харківській області і почала її промислове використання. Про це повідомляє пресслужба компанії.

за повідомленням, буріння зазначеної свердловини, глибиною 4000м проводили за допомогою бурового верстата Уралмаш 4Е, оснащеного сучасною системою очищення. Початковий дебіт нової свердловини склав на добу понад 200 тис куб м газу і 105 т конденсату.

Також в пресслужбі відзначили, що традиційно для компанії, добовий видобуток свердловини виявився вищим, ніж очікувалося.

«Ми задоволені результатом. Високий дебіт цієї свердловини підтверджує, що інвестиції в буріння навіть попри падіння цін на енергоресурси на світовому ринку та внутрішніх проблем енергетичного сектора України, можуть бути економічно обґрунтованими. Також не потрібно забувати, що кожна з нових свердловин ще на один крок наближає Україну до енергетичної незалежності», – зазначив Тарас Бурдейний, CEO Burisma Group.

Група Burisma є лідером в Україні за кількістю нових свердловин, буріння яких розпочалося у 2020р, нагадали в пресслужбі. 

За інвестиційним планом Burisma Group у 2020 році передбачено буріння 14 нових свердловин на Карайкозівському, Водянівському та Ракитнянському родовищах, на структурі Журавлина Деркачівсько-Войтенківської площі, Клубанівсько-Зубренківській площі та інших ділянках.

Довідка ExPro:

Burisma Group об‘єднує низку видобувних та сервісних компаній в Україні та за кордоном, зокрема - «Еско-Північ», «Системойліженерінг», «Куб-Газ», «Перша українська газонафтова компанія», ПАРІ, «Надрагаз», «Нафтогазопромислова геологія». Група компаній володіє 35 ліцензіями на видобуток вуглеводнів.

Міжнародною рупою Burisma у 2019р видобуто близько 1 млрд куб м вуглеводнів.

17:03 / 3 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події