Burisma ввела в експлуатацію нову свердловину на Карайкозівському родовищі з дебітом 250 тис куб м на добу

Burisma Group у червні завершила бурові роботи на новій пошуковій свердловині №36  Карайкозівського родовища (Харківська область) та успішно ввела її в експлуатацію. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначена свердловина, глибиною 5600м  пробурена за допомогою бурового верстата Уралмаш 3Д. Добовий видобуток свердловини виявився вищим, ніж очікувалося. Так стартовий дебіт нової свердловини склав понад 250 тис куб м газу і 145 тонн конденсату на добу, зазначили в Групі.

В компанії також зауважили, що менш ніж за 24 години після вводу в експлуатацію нової свердловини, видобутий і підготовлений відповідно до державних стандартів газ Burisma Group поставила до газотранспортної системи України.

«Сучасні технології та унікальні рішення, використані під час будівництва та випробування свердловини №36 дозволили нам отримати високий приплив вуглеводнів. Після додаткових досліджень, сподіваюсь, зможемо розпочати буріння нових свердловин у цьому блоці та, відповідно, приростити видобувні запаси Групи, що сприятиме посиленню енергонезалежності України», — прокоментував Тарас Бурдейний, CEO Burisma Group, якого цитує пресслужба.

За його словами, у Групі очікують позитивних змін цінової кон’юнктури на світовому ринку енергоносіїв, що дозволить підвищити рентабельність газодобувних робіт, а отже — більше інвестувати у пошук та будівництво нових свердловин в Україні.

11:12 / 9 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події