Burisma планує буріння свердловини глибиною 4000м на Журавлиному родовищі

ТОВ «Енерго-Сервісна Компанія «ЕСКО-Північ» що входить в енергетичну групу компаній Burisma Group планує спорудження свердловини №7 Журавлиного газоконденсатного родовища (ГКР) глибиною 4000м. Про це повідомляється в реєстрі оцінки впливу на довкілля (ОВД).

Згідно з повідомленням компанії «ЕСКО-Північ», передбачене буріння оціночно - експлуатаційної свердловини №7 Журавлиного ГКР глибиною 4000м за допомогою американської бурової установки «Gardner Denver GD - 1100» вантажопідйомністю 320т з дизельним приводом. На основі даних цього буріння буде проведено оцінку газоносності покладу горизонту С-9 та експлуатації газоконденсатного покладу горизонту С-5 серпуховських відкладів, зазначено в намірах.

За повідомленням, в разі отриманні промислового припливу вуглеводнів на зазначеній свердловині, планується облаштування її гирла наступним обладнанням: колонною головкою, фонтанною та запірною арматурою, присвердловинними спорудами, до складу яких входять:

  • площадка для агрегату з капітального ремонту свердловини;
  • шахта для огляду колонної головки;
  • пригирлова площадка для обслуговування лубрикатора;
  • площадка для обслуговування фонтанної арматури;
  • площадка вузла глушіння свердловини;
  • амбар аварійного спалювання газу.

Підключення свердловини до установки підготовки газу (УПГ) планують за допомогою прокладання проектного газопроводу-шлейфу Ø89х10 мм орієнтовною довжиною 350 м до існуючих комунікацій свердловини № 6 Журавлиного ГКР, яка підключена до функціонуючої технологічної УПГ Журавлиного ГКР, йдеться в намірах ОВД.

Довідка ExPro:

Журавлине ГКР входить до Деркачівсько-Войтенківської площі, та розташоване у Валківському районі, що на Харківщині. Спеціальний дозвіл на користування надрами Деркачівсько-Войтенківської нафтогазоносної площі (№ 4096) був виданий на 20р Держгеонадрами 16 лютого 2012р компанії «ЕСКО-Північ».

Площа земельної ділянки, яка необхідна для розміщення технологічного обладнання та вахтового містечка, на період спорудження свердловини №7 Журавлиного родовища становить 2,8544 га.

15:15 / 21 листопада 2019

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події