Burisma Group у I кварталі заплатить до бюджету близько третини мільярда гривень

Група Burisma перераховує платежі до бюджету та розробляє план допомоги громадам у регіонах, де видобуває газ. Разом з місцевими спільнотами Burisma Group планує реалізовувати важливі соціальні проєкти, які допоможуть знизити негативні економічні наслідки, спричинені коронавірусною інфекцією COVID-19, повідомили у компанії.

«В умовах глобальних економічних загроз своєчасне виконання великим бізнесом усіх своїх зобов’язань перед бюджетом є як ніколи актуальним. У цей складний період ми відчуваємо підтримку з боку держави, тож і самі маємо бути соціально відповідальними, і не лише вчасно перераховувати платежі до бюджетів усіх рівнів, але й надавати усебічну підтримку місцевим громадам,” – зазначила директор Ради директорів Burisma Group Каріна Злочевська.

Як повідомляє роесслужба, Burisma Group вже не перший рік лідирує серед незалежних газовидобувних компаній за обсягами сплаченої ренти. Так у 2019р групою сплачено до бюджетів всіх рівнів 2,9 млрд грн, з них 1,4 млрд грн становила рента за видобуток вуглеводнів. Це дозволило місцевим бюджетам отримати 71 млн грн і спланувати локальні програми розвитку на 2020р.

За словами Каріни Злочевської, світове падіння цін на енергоресурси несуттєво вплине на темпи видобутку українського газу, тому що вітчизняний газ у загальних об’ємах споживаного країною газу не перевищує й третини, а отже є можливості для збільшення його видобутку. Проте для цього державі потрібно продовжити реформи у нафтогазовому секторі України.

Довідка ExPro:

Burisma Group об‘єднує низку видобувних та сервісних компаній в Україні та за кордоном, зокрема - «Еско-Північ», «Системойліженерінг», «Куб-Газ», «Перша українська газонафтова компанія», ПАРІ, «Надрагаз», «Нафтогазопромислова геологія». Група компаній володіє 35 ліцензіями на видобуток вуглеводнів.

Групою видобувних компаній Burisma у 2019р видобуто близько 1 млрд куб м вуглеводнів

14:29 / 23 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події