Burisma Group розпочиає відновлення перших трьох свердловин на Дубрівсько-Радченківській площі

Burisma Group розпочала етап підписання дороворів оренди на 3 ліквідовані та законсервовані свердловини в межах Дубрівсько-Радченківської нафтогазової ділянци, які раніше входили у фонд свердловин державних компаній. Про це повідомляє пресслужба компанії.

За повідомлення, роботи з відновлення свердловин, планують здійснювати за допомогою бурових верстатів вітчизняного та закордонного виробництва, серед яких Wilson Mogul 42, УПА-60, Kremco-750, К200.

«На жаль, багато часу зайняв процес погодження документів та вивчення ситуації. Але ми впевнені у тому, що Дубрівсько-Радченківська ділянка перспективна з точки зору видобутку газу, тому готові інвестувати у відновлення ліквідованих та законсервованих свердловин, щоб повернути їх до чинного фонду та шукати нові точки буріння. Даний напрямок може давати додаткові об’єми видобутку вітчизняного газу, що сприятиме підвищенню енеробезпеки України», – зазначила директор Ради директорів Burisma Group Каріна Злочевська.

Крім того в пресслужбі зазначають, у 2020 році планується реанімувати вісім свердловин, які раніше належали фонду державних компаній. Очікуваний початковий дебіт газу з кожної з таких свердловин може становити 15-20 тис куб м.

 Як повідомлялось раніше Дубрівсько-Радченківську нафтогазову ділянку площею 65,4 кв км рік тому Burisma Group придбала на першомуєтап онлайн аукціоні Держгеонадр за 25,1 млн грн.

17:40 / 26 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події