Burisma Group проводить похило-скероване буріння свердловини №9 Рокитнянського родовища

Міжнародна енергетична група компаній Burisma Group повідомляє про буріння чергової похило-скерованої свердловини №9 з проектною глибиною 3800м на Рокитнянському родовищі, що на Харківщині. Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане сайті burisma-group.com 8 жовтня 2019р.

Директор Ради директорів Burisma Group Каріна Злочевська, зазначила, що місяць назад було розпочато буріння даної свердовини, за допомогою установки виробництва «Гарднер Денвер-Харнішфрегер» (США), яка забезпечує ефективне та високоточне буріння свердловин під необхідним кутом нахилу.

А також в компанії повідомляють, що минулого року компанією було проведено додаткові тематичні сейсморозвідувальні роботи. Інтерпретація результатів дозволила запланувати буріння нових свердловин, в тому числі і свердловину №9 на Рокитнянському родовищі.

Нагадаємо, що на початку вересня 2019р, група компаній Burisma Group повідомляла про завершення польової 3D сейсморозвідки на Рокитнянському родовищі площею понад 175 кв км. тут же згадувалось, що в даний час ведуться аналогічні сейсморозвідувальні роботи на Огульцівському газоконденсатному родовищі, та в планах проведення на Кубашівській і Клубанівській площах.

Довідка Expro:

Burisma Group об‘єднує низку видобувних та сервісних компаній в Україні та за кордоном, зокрема - «Еско-Північ», «Системойліженерінг», «Куб-Газ», «Перша українська газонафтова компанія», ПАРІ, «Надрагаз», «Нафтогазопромислова геологія».

Burisma Group у 2018р видобула 955 млн куб м газу (на 25 млн куб м (2,7%) більше ніж у 2017р). Видобуток конденсату зріс вдвічі до 72 тис тонн.

11:18 / 9 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події