Burisma Group провела рекордні обсяги (500кв км) досліджень з 3D сейсміки

Burisma Group у 2019р провела сейсмічні роботи у форматі 3D на площі понад 500 кв км, уклавши договори з іноземними та вітчизняними компаніями на перехресне дослідження та інтерпретацію отриманих даних. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Як зазначають в компанії, за результатами проведених робіт у Харківській області, побудовано детальні карти перспективної, з точки зору пошуків покладів вуглеводнів, Східноракитнянської структури Ракитнянського газоконденсатного родовища. Та ряд інших перспективних структур у межах Деркачівсько-Войтенківської та Клубанівсько-Зубренківської площах.

На одній з таких площ, а саме на Деркачівській, вже пробурено пошукову свердловину та відкрито нове родовище, відзначили в пресслужбі.

За словами Тараса Бурдейного (CEO Burisma Group), компанія є лідером за обсягом геофізичних робіт в Україні, так як постійно проводить додаткову розвідку наявних родовищ. проведені сейсмічні роботи у форматі 3D на Карайкозівському родовищі (Харківська область), результати яких враховані під час буріння групою п’яти нових свердловин, кожна з яких виявилася продуктивною.

«Але ми розуміємо, що наявні результати сейсмічних досліджень цього родовища наразі не дозволяють у повній мірі розкрити його потенціал, з огляду на складні геологічні умови. Тому вже навесні компанія інвестуватиме у проведення додаткових сейсмічних досліджень на Карайкозівському НГКР, що дозволить удосконалити процес буріння та приростити видобувні запаси», – розповідає Тарас Бурдейний, якого цитує пресслужба.

 У 2020р Burisma Group планує інвестувати в в сейсмічні роботи понад 600 млн грн, повідомляють в компанії.

Довідка ExPro:

Burisma Group об‘єднує низку видобувних та сервісних компаній в Україні та за кордоном, зокрема - «Еско-Північ», «Системойліженерінг», «Куб-Газ», «Перша українська газонафтова компанія», ПАРІ, «Надрагаз», «Нафтогазопромислова геологія». Група компаній володіє 35 ліцензіями на видобуток вуглеводнів.

16:08 / 21 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події