Буковинці купили понад 1,5 млн куб м газу на зиму по літній ціні

Більше ніж 1 тис тис буковинців скористалися оголошеною акцією «Твоя Енергонезалежність» і запаслися газом на зиму за «літньою» ціною 5,99 грн за один кубометр.

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Чернігівгаз Збут».

Загалом буковинці закупили на опалювальний період 1,5 млн м куб газу.

В середньому, один клієнт, що скористався акційною пропозицією, замовив та оплатив 1,3 тис куб м газу. А з 15 жовтня для них відкривається нова можливість - вони зможуть в онлайн-режимі обирати період, в який їм вигідніше використовувати свій запас.

Можливість придбання газу на зиму за фіксованою акційною ціною 5 995,53 грн за 1000 куб м споживачі отримали вперше. Учасники акції "Твоя енергонезалежність" скоротять витрати на газ в опалювальний період до 25%.

40% заявок на покупку газу оформлені онлайн за допомогою "Особистого кабінету" на сайті 104.ua., а 60% - в Центрах обслуговування клієнтів "Чернівцігазу".

«При виборі розрахунку за акційною ціною споживачеві необхідно сплатити тільки послуги з його доставки (розподілу і транспортування). Вартість послуг з доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції "Твоя енергонезалежність" споживачі зможуть відстежувати в щомісячному рахунку за використане паливо, як онлайн в "Особистому кабінеті" на сайті 104.ua, так і при отриманні друкованого рахунку поштою. Також варто нагадати, що споживачам, які скористалися акцією, необхідно обов’язково щомісяця передавати показання лічильника газу», - пояснює директор "Чернівцігаз Збуту" Катерина Параска.

Якщо куплений резерв газу буде використано до 1 квітня 2020р, споживачі надалі сплачуватимуть за газ на загальних умовах.

Клієнти компанії, які до 1 квітня 2020р не використовують передплачений газ, зможуть скористатися залишком коштів в рахунок наступних платежів або повернути гроші.

13:25 / 8 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події