ЄБРР висловив стурбованість щодо норм законопроекту №3658 про регулювання ВДЕ

Європейський банк реконструкції та розвитку висловив стурбованість щодо норм законопроекту №3658 про регулювання ВДЕ та закликав парламентарів прийняти консенсусне рішення для інвесторів у відновлювану енергетику та споживачів електроенергії. Відповідна заяву 16 липня була опублікована на сайті банку.

«ЄБРР серйозно стурбований щодо поточної ситуації в українському секторі відновлюваної енергетики», - йдеться у заяві банку. Банк вітав процес медіації між інвесторами та урядом за посередництва Енергетичного Співтовариства, проте процес продовжує турбувати банк через можливі матеріальні втрати, які можуть понести інвестори.

ЄБРР підтримує законопроект №3658 та його редакцію, яка відповідає меморандуму з інвесторами, проте банк закликає продовжити переговори з компаніями, щоб досягнути спільного рішення, яке буде підтримувати сектор ВДЕ. Також в банку нагадали, що відновлювана енергетика вже досягла 5 ГВт потужності, створила робочі місця, сплачує податки.

«Тому ЄБРР закликає всі зацікавлені сторони зберегти успіх. Консенсусне рішення дозволило б зменшити вартість відновлюваної електроенергії для споживачів, разом з тим демонструючи в середині країни та закордоном, стійкість, стабільність та передбачуваність інвестиційного клімату в Україні», - йдеться у повідомленні банку.

19:21 / 16 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події