ЄБРР просить в ЄС грантові кошти для energy storage "Укренерго"

Європейський банк реконструкції та розвитку звернувся до інституцій ЄС з метою отримання грантових коштів для фінансування першої в Україні системи накопичення енергії, яку планується створити на базі НЕК "Укренерго".

Про це під час Ukraine Energy Forum 2020 повідомила Асоційований директор, Старший банкір департаменту енергетика ЄБРР Ольга Єрьоміна.

"Ми просимо грантове фінансування у Європейського Союзу, щоб цей проект мав найменше навантаження на тариф "Укренерго", - сказала вона.

За її словами цей проект не буде заважати приватному сектору. "Більш того, коли буде законодавче поле, ми ставимо умову, щоб цей проект поблочно пропонувався приватному сектору чи то в експлуатацію, чи то у власність", - додала вона.

15:02 / 27 лютого 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події