Борги перед «Енергоатомом» ведуть до затримки виплат зарплат працівникам компанії – «Атомпрофспілка»

Борги перед ДП «НАЕК «Енергоатом» за вироблену електроенергію призвели до виникнення наступних фінансових проблем компанії: затримка з виплатою заробітної плати, заборгованість з виплати податків та відсотків по кредитам, затримка оплати купівлі свіжого ядерного палива та ін.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив заступник голови Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України Олексій Лич.

«Окрім затримки виплати з/п у повному обсязі, з'явилась заборгованість з оплатою податків, відсотків по кредитах, оплати за СЯП (свіжого ядерного палива – ред.), оплати підрядникам, що несе додатковий тягар у вигляді штрафних санкцій, робить ситуацію катастрофічною», - написав він, додавши, що до такої ситуації призвели неплатежі з ринку та падіння споживання електроенергії.

Заступник голови Атомпрофспілки також зазначив, що 6 квітня він обговорив складну ситуацію в компанії з т.в.о. міністра енергетики та захисту довкілля Віталієм Шубіним.

«Проінформував про складну ситуацію в «Енергоатомі». Він (Шубін – ред.) проінформував про дії що вживаються Міністерством. Сподіваюсь, що вони будуть успішними», - додав Лич.

Як повідомляло агентство ExPro, 2 квітня «Енергоатом-Трейдинг» опублікував оцінку боргу ДП «Гарантований покупець» перед компанією за лютий-березень 2020р на рівні 5 млрд грн (підтверджений борг за лютий – 3 млрд грн), разом з тим борг НЕК «Укренерго» перед «Енергоатомом» за врегулювання небалансів становить 400 млн грн. Дані борги, згідно повідомлення трейдингового підрозділу, негативно впливають на фінансовий стан генеруючої компанії.

13:14 / 7 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події