Борг «Укренерго» перед «Гарантованим покупцем» в рамках ПСО досяг 5,7 млрд грн

Загальний борг НЕК «Укренерго» перед ДП «Гарантований покупець» в частині здійснення виплат для збільшення частки відновлюваних джерел станом на 30 березня 2020р досяг 5,7 млрд грн. По це повідомила прес-служба «Гарантованого покупця».

«На 30 березня 2020р борг ПрАТ «НЕК «Укренерго» перед державним підприємством «Гарантований покупець» досягнув 5,7 млрд грн. Наразі накопичуються повністю або частково невиконані фінансові зобов’язання оператора системи передачі (ОСП) – НЕК «Укренерго» – за послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електроенергії з альтернативних джерел», - йдеться у повідомленні.

За даними «Гарантованого покупця», борг «Укренерго» за січень становить 0,5 млрд грн, за лютий – 2,6 млрд грн, за березень – 2,6 млрд грн.

В прес-центрі також зазначили, що невчасні розрахунки з боку «Укренерго» не дають можливості «Гарантованому покупцю» вчасно розраховуватися з виробниками з ВДЕ.

«Гарантований покупець» веде претензійно-позовну роботу щодо стягнення оплати з НЕК «Укренерго» за послуги, надані держпідприємством у 2020 році в межах виконання спеціальних обов’язків», - зазначається у повідомленні.

11:11 / 31 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події