Борг «Укренерго» перед «Гарантованим покупцем» створює критичну ситуацію на ринку - «Гарпок»

ДП «Гарантований покупець» вважає, що заборгованість ПрАТ «НЕК «Укренерго» у сумі 5,7 млрд грн перед держпідприємством створює критичну ситуацію на ринку та вже звернуся до НКРЕКП для вжиття заходів із погашення заборгованості.

Про це 6 квітня повідомив прес-центр компанії. «Недотримання НЕК «Укренерго» положень Закону України «Про ринок електричної енергії», Порядку купівлі електричної енергії за «зеленим» тарифом, Договору про надання послуг в частині своєчасності розрахунків призводить до критичної ситуації на ринку електричної енергії», - йдеться у повідомленні.

Також «Гарантований покупець» звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо вжиття заходів для врегулювання ситуації із погашенням заборгованості «Укренерго» перед держпідприємством.

Крім того, в прес-центрі «Гарпоку» зазначили, що станом на 6 квітня 2020р несплачені фінансові зобов’язання «Укренерго» перед Гарантованим покупцем досягли 5,7 млрд грн. А така накопичена заборгованість за послугу із забезпечення збільшення частки виробництва енергії з альтернативних джерел унеможливлює повні та своєчасні розрахунки компанії з виробниками електричної енергії.

18:00 / 6 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події