Більшість підприємств Волині облаштували лічильники засобами дистанційної передачі даних

Більше 800 непобутових споживачів облаштували комерційні вузли обліку засобами дистанційної передачі даних.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Волиньгаз».

Їх наявність необхідна для забезпечення точного прогнозування обсягів споживання газу в області.

Половина підприємств Волині, що споживають більше 10 тис куб м газу на рік, встановили на власних комерційних вузлах обліку засоби дистанційної передачі даних.

Вимога їх встановлення затверджена в листопаді 2015р Кодексом газорозподільних систем. «Проте в області залишається 634 непобутових споживачів зі споживанням більше 10 тис куб м газу на рік, у яких не встановлене необхідне обладнання. Ми неодноразово надсилали листи-повідомлення з роз`ясненням процедури встановлення необхідного обладнання», - повідомив комерційний директор «Волиньгазу» Андрій Карпомиз.

Наявність приладів дистанційної передачі даних необхідне для надходження даних про споживання газу в щоденному режимі до Оператора ГРМ.

13:55 / 23 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події