Білоруська АЕС вводить перший енергоблок в промислову експлуатацію

Білоруська атомна електростанція вводить в промислову експлуатацію пусковий комплекс першого енергоблоку.

Про це 10 червня повідомив прес-центр білоруського міністерства енергетики.

«10 червня 2021р приймальна комісія під керівництвом заступника прем’єр-міністра Білорусі Юрія Назарова підписала акт приймання в експлуатацію пускового комплексу першого енергоблоку Білоруської АЕС», - зазначив прес-центр.

Як зазначили в білоруському профільному міністерстві, до роботи приймальної комісії були залучені не тільки представники білоруських міністерств, відомств та оператора системи передачі, а й представники російських компаній «АСЕ», «Атомстройекспорт», «Атомтехенерго».

Як повідомляють у білоруському уряді, для будівництва БілАЕС був використаний російський проект «АЕС-2006», в будівництві брали участь 36 компаній.

13:42 / 10 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події