Білорусь готова прийняти всю електроенергію, вироблену на БелАЕС - Міністр енергетики країни

Білоруська енергосистема готова прийняти весь обсяг електроенергії виробленої на Білоруській атомній електростанції (БелАЕС). Про це 7 серпня повідомило інформаційне агентство БЕЛТА, з посиланням на Міністра енергетики Білорусі Віктора Каранкевіча.

«За його словами, білоруська енергосистема готова прийняти весь обсяг виробленої на станції електричної енергії і доставити кінцевим споживачам», - йдеться у матеріалі агентства.

Міністр також повідомив, що 7 серпня розпочалось завантаження палива в ядерний реактор першого енергоблоку БелАЕС, а генерація електроенергії відбудеться цієї осені:

«Всього буде завантажено 163 тепловиділяючі збірки. Це повне завантаження реактора паливом. Перші кіловат-години планується виробити і видати в мережу цієї осені», - сказав Каранкевіч.

Він також зазначив, що новозбудована станція зможе забезпечити близько 40% всієї потреби Білорусі в електроенергії.

Довідка ExPro, Білоруська АЕС з двома реакторами типу ВВЕР-1200 (покоління 3+) сумарною потужністю 2400 МВт будується за російським проектом АЕС-2006 поблизу Островця (Гродненська область). Генеральним підрядником виступає держкорпорація «Росатом». Мінськ отримав на цей проєкт позику в 10 мільярдів доларів від Росії.

14:10 / 10 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події